مرکز تماس: 86175248 - 021

نمونه های امضا | انواع امضا

نمونه امضای طراحی شده توسط لطفعلی خانی | انواع امضاهای اداری و رسمی و هنری فارسی و لاتین.</p> تمامی حقوق مادی و معنوی نمونه های امضا منتشر شده در سایت متعلق به آموزشگاه خط و قلم می باشد .

آموزش رایگان در اپلیکیشن خط و قلم آموزش رایگان در اپلیکیشن خط و قلم

  همانطور که میدانید امضا نمود شخصیت انسان است و معرف انسان هاست، بسیاری از افراد مارا بر اساس امضایمان قضاوت میکنند و با شخصیت ما آشنا میشوند. ما پیشنهاد میکنیم برای اینکه نماد بسیار زیبایی از شخصیت خود در امضایتان داشته باشید، امضایی بر اساس اسم و فامیل خود و یا هر واژه ای که دوست دارید استفاده کنید. ما با هر اسم و یا فامیل و هر واژه دیگر برای شما امضایی خاص و منحصر بفردِ خودتان طراحی میکنیم.

نمونه هایی از کارهای طراحی امضا را مشاهده کنید و سلیقه هنری خود را برای انتخاب امضای مناسب خود محک بزنید. تعداد زیادی از کارها رو در این مطلب می توانید مشاهده نمائید. توصیه میکنم فایل صوتی زیر رو بشنوید تا اطلاعات بهتری از روند کار داشته باشید.

 

مصاحبه رادیویی با آقای لطفعلی خانی

ثبت سفارش امضا

موارد صحبت: امضای بدون اسم و فامیل – ترکیب فارسی و لاتین – لاتین – هنری – پلن مدیران

 

نمونه امضاهای رسمی و نیمه هنری:

(سفارش برای پلن های: برنزی – نقره ای – طلایی)

  نمونه امضا با اسامی  

این نمونه امضاها که به صورت روزمره کاربرد دارد می تواند برای تمامی افراد و در هر سنی قابل استفاده باشد.

  نمونه امضا های طراحی شده   نمونه امضا با اسم  

با انتخاب هر کدام از پلن های اشاره شده می توانید از این سبک امضاها درخواست نمائید.

امضا با اسم  

نمونه امضای لاتین

امضاهای لاتین در دسته امضاهای رسمی و اداری و با ساختاری هنری هستند و می توانید با توجه به نیاز خود در سفارش امضای لاتین هم درخواست نمائید.

( سفارش برای پلن های :  نقره ای – طلایی )

  نمونه امضا لاتین  

امضای هنری ویژه:

این پلن مناسب نقاشان، عکاسان، هنرمندان و... است که میخواهند امضای هنری برای خود داشته باشند و در آثار خود استفاده نمایند . و البته هر فرد دیگری که ذوق و روح هنری دارد و میخواهد  امضای هنری مخصوص به خود داشته باشد. ( سفارش برای پلن : الماسی )

  نمونه امضا هنری و ویژه  

و درنهایت، پلن ویژه خط و قلم

این پلن مناسب برای مدیران، صاحبان کسب و کار و يا برند هاست و با در نظر گرفتن علاقمندي ها و تفکراتشان، در کنار اسم يا فاميل، امضایشان طراحی میشود. به دلیل شرایط خاص این امضاها، نمونه ای از آنها منتشر نکردیم، شما عزیزان برای اطلاعات بیشتر در این خصوص با طراح در ارتباط باشید.

نحوه سفارش امضا و تعرفه ها

 

 برای دیدن نمونه های بیشتر و فیلم های آموزش نمونه امضاها به جمع +266 هزار تایی ما بپیوندید .  

 

 

 

عضویت در پیج خط و قلم