X    بستن

مرکز تماس: ۰۲۸۳۲۵۶۰۲۹۲

0

سفارش طراحی امضا با فیلم آموزشی

مجموعه: نکات امضا
بدون شک دغدغه داشتن امضایی شیک و خاص برای هر فردی در زندگی ( با توجه به موقعیت شغلی و جایگاهش ) اتفاق افتاده و همگان بر این باورند که امضای هر شخص با شخصیت او تطابق دارد .

تعریف‌تان از امضا چیست؟ هنوز فکر می‌کنید امضا ترکیبی از چند خط و حروف نامفهوم است؟ اگر اینطور فکر می‌کنید، دیر یا زود باید با این واقعیت رو برو شوید که دیگران شخصیت شما را با همان چند خط کج و نامفهوم می‌شناسند. چون امضا هویت شخصی شماست. هویتی که بعضی مواقع حتی قبل از اینکه حرفی بزنید، با آن معرفی می‌شوید. به همین خاطر افراد به دنبال داشتن یک امضای شیک و خاص هستند و می‌خواهند به کمک آن تصویری منحصر به فرد از ویژگی‌های شخصیتی‌شان را نشان دهند. ویژگی‌هایی که بیانگر موقعیت شغلی، جایگاه اجتماعی و موفقیت‌هایشان است.

اگر شما هم:

با «خط و قلم» همراه شوید.

خط و قلم چند سالی است که در زمینه طراحی امضا فعالیت می‌کند و هدف اصلی آن ارائه طرح‌های متنوع امضا و برطرف کردن دغدغه افراد در مورد امضایی اختصاصی است که با موقعیت و جایگاه شغلی‌شان مطابقت داشته باشد. افتخار ما این است که تمامی طرح‌های امضا را مطابق با خصوصیات روحی و علاقه مندی‌های شما طراحی می‌کنیم. به طوری که با خط و حرکات دست‌تان به راحتی بتوانید آن را تغییر دهید.

با 4 حرکت امضای خاص و منحصر به فردتان را بسازید:

مرحله 1: راهنمای زیر را بخوانید

نمونه فیلم آموزشی امضا

مرحله 2: از نمونه امضاها دیدن کنید

 

سایر نمونه های امضای طراحی شده

مرحله 3: تعرفه سفارش امضا

برای مشاهده تعرفه و پلن های طراحی امضا از لینک زیر اقدام کنید

تعرفه های طراحی امضا

 

مرحله 4: ثبت سفارش طراحی امضا

به دلیل آپدیتی که در سایت در حال انجام هست ، جهت ثبت سفارش امضا از طریق تلگرام یا واتساب با شماره زیر در ارتباط باشید .

09903552337