مرکز تماس: 86175248 - 021

محصول خط و قلم

بلاگ

خوشنویسی و خطاطی به معنای زیبانویسی و نوشتن همراه با خلق زیبایی است. زیبانویسی یکی از ساده ترین و در عین حال مهم ترین و ضروری ترین کارهایی است که هر کس در هر سطحی از زندگی و در هر سن و سالی باید انجام دهد.

آموزش رایگان در اپلیکیشن خط و قلم آموزش رایگان در اپلیکیشن خط و قلم

آخرین مطالب بلاگ خط و قلم

4 مرحله برای رسیدن به امضایی با سبک هنری منحصربفرد مجموعه: نکات امضا

4 مرحله برای رسیدن به امضایی با سبک هنری منحصربفرد

اگر به عنوان یک هنرمند به فروش آثار خود فکر می کنید، بهتر است در ابتدا برای خود یک سبک هنری داشته باشید. با آزمون و خطاهای انجام گرفته می توان گفت که سال ها طول می کشد تا بتوانید یک سبک هنری و منحصربفرد برای خود ایجاد نمایید.

مجموعه خط و قلم، کارآفرین برتر هنری در البرز قزوین مجموعه: آموزش خوشنویسی

مجموعه خط و قلم، کارآفرین برتر هنری در البرز قزوین

هفته جهانی کارآفرینی بزرگترین رویداد هماهنگ برای ترویج و ترفیع کارآفرینی در سطح جهان است و با تشویق کردن افراد مختلف تلاش می شود تا نسل جدیدی از کارآفرینان به راه اندازی کسب و کار فکر کنند و فعالیت های خود را آغاز نمایند.

چگونه خودکار را برای خط تحریری در دست بگیریم؟ مجموعه: آموزش خوشنویسی

چگونه خودکار را برای خط تحریری در دست بگیریم؟

همه ما تجربه استفاده طولانی مدت از خودکار را در طول روز داریم. احتمالا این وضعیت را تجربه کرده اید که انگشتانتان درد گرفته و دچار خستگی مفرط شده اید.

امضا موشن ، گامی نو در هویت بخشیدن به آثار مجموعه: نکات امضا

امضا موشن ، گامی نو در هویت بخشیدن به آثار

یکی از پرکاربرد ترین ابزار و روش برای بهتر دیده شدن ویدیو ها و نقش بستن در ذهن مخاطب در فضای کسب و کار و برندینگ ، امضا موشن است

خوشنویسی با قلم از دیروز تا به امروز مجموعه: آموزش خوشنویسی

خوشنویسی با قلم از دیروز تا به امروز

از گذشته های دور تا به امروز، ردپای خوشنویسی در تمام فرهنگ‌ها وجود داشته است و هنر خوشنویسی در هر دوره ای و در هر اقلیمی هنرنمایی کرده است

بهترین نقاش خط جهان شوید! مجموعه: آموزش خوشنویسی

بهترین نقاش خط جهان شوید!

هنر در ما معجزه می ‌آفریند. روحمان را آرام می‌کند و ذهنمان را شاداب و فعال نگاه می ‌دارد و چه هنری زیباتر از نقاشی خط؟هنری که از تلفیق 2 هنر ناب و پر از آرامش خوشنویسی و نقاشی به وجود آمده و می توان گفت بیش از هر هنر دیگری سرشار از روح و تازگی است.

امضای نوجوانان و دانش آموزان مجموعه: نکات امضا

امضای نوجوانان و دانش آموزان

وقتی نوجوان باشی و وقتی یک نوجوان واقعی باشی، هرکاری که می ‌کنی، هرحرفی که می ‌زنی یا هر اثری که خلق می‌ کنی، امضای تو را دارد؛ امضای نوجوانی! اصلاً نوجوانی، خودش یک امضاست اما نیاز به داشتن یک امضای خوب چه زمانی در ما ایجاد می‌ شود؟

خلاقیت در خوشنویسی مجموعه: آموزش خوشنویسی

خلاقیت در خوشنویسی

خوشنویسی به معنای نوشتن همراه با خلق زیبایی است و هنرمند، خالق زیبایی هاست.عشق و علاقه وصف ‌ناپذیر انسان به تلفیق خط و زیبایی در میان تمدن ‌ها و فرهنگ ‌های مختلف کاملا مشهود است.

خاصیت ها امضاهای دخترانه مجموعه: نکات امضا

خاصیت ها امضاهای دخترانه

این روزها هر فردی به یک امضا شیک و تمیز و خاص و به اصطلاح منحصر به فرد نیاز دارد تا در معاملات و داد ستد های اداری و رسمی، جلسات و کارهای بانکی و امور روزمره از آن استفاده کند.

هنر خوشنویسی چه تاثیراتی بر جامعه امروز ما می گذارد؟ مجموعه: آموزش خوشنویسی

هنر خوشنویسی چه تاثیراتی بر جامعه امروز ما می گذارد؟

برای نهادینه شدن یک تفکر و اندیشه در جامعه، بهترین ابزاری که می توان از آن استفاده کرد، هنر است؛ چرا که به وسیله هنر می توان موضوعات مختلف را به نسل های آینده منتقل کرد.