مرکز تماس: 09123819079

اپلیکیشن خط و قلم

خط و قلم مدرسه آموزش خوشنویسی در تلفن همراه شما با اپلیکیشن خط و قلم خاص و زیبا تر بنویسیم...

آموزش رایگان در اپلیکیشن خط و قلم آموزش رایگان در اپلیکیشن خط و قلم

‏درست نوشتن و زیبا نوشتن دو امر کاملا وابسته به یکدیگر هستند و زمانی که باهم همراه باشند نویسنده به خوبی و زیبایی مینویسد و بیننده و خواننده از ظرافت و دقت کار آن لذت میبرد. خط خوش در تعالی شخصیت هر فرد و اعتماد به نفس او نقش چشمگیر و بسزایی دارد...

برنامه اندروید خط و قلم

در این دنیای شلوغ با نوشتن آرامش را در آغوش بگیریم، شاد باشیم که فرصتی هست و تا فرصت هست باید بیشتر بنویسیم و باید این خوشحالی عمیق را به دورترین نقطه‌ی جهان برسانیم. خط و قلم اپلیکیشنی برای فراگیری انواع هنرهای "خط و قلمی" به راحتی این امکان را به کاربران می دهد که با صرفه جویی در وقت و ضمن دارا بودن استانداردهای یک کلاس حضوری با بهره گیری از اساتید عالی و تصویر برداری حرفه ای به بهترین شکل آموزش دهد. در این مجموعه آموزشی توضیحات به صورت کامل همراه با فیلم های آموزشی تصاویر زیبا و جذاب استفاده شده است.

اپلیکیشن خوشنویسی

در این دوره های آموزش مجازی، ارتباط بین اساتید و هنرجوها از طریق همین اپلیکیشن برقرار میشود، برای مثال هنرجویی که در دوره های مجازی خط و قلم شرکت کرده از طریق اپلیکیشن میتواند با استاد در ارتباط باشد و تکالیف خود را از همین طریق برای استاد بفرستد و رفع اشکال کنند. و یا به سادگی میتوانید از دست خط هایتان عکس بگیرید و در اپلیکیشن با استاد در ارتباط باشید و با ارسال دست خط، توسط مدیر مجموعه خط و قلم تعیین سطح شوید. و این نکته بسیار مثبتی نسبت به باقی اپلیکیشن ها محسوب میشود و آن اینکه هنرجو از تلگرام و سایر شبکه های مجازی بی نیاز میشود.

با این اپلیکیشن از هرگونه منبع و ابزار آموزشی دیگری برای زیبا تحریر نمودن بی نیاز خواهید بود و یک مجموعه کاملا خود آموز است و در کنار آن، شما احتیاج به هیچ جزوه یا معلم دیگری ندارید. در این اپلیکیشن آزمون هایی پس از هر دوره برای هنرجوها قرار داده شده و هنرجو میتواند خود را محک بزند. تمامی محتواهایی که در سایت خط و قلم قرار داده شده اند، در بخش بلاگ اپلیکیشن هم قرار دارند و هنرجو میتواند به سادگی به محتواها دسترسی داشته باشد و با جستجویی ساده جواب تمامی سوالات خود را پیدا کند.

اپلیکیشین زیبانویسی خط و قلم

تمامی خدمات خط و قلم از قبیل طراحی امضا، سفارش خوشنویسی، فروش آثار هنری، خوشنویسی کارت های دعوت، طراحی اسم پلاک طلا و جواهرات، طراحی طرح تتو و سایر خدماتی که توسط این مجموعه ارائه میشود از طریق اپلیکیشن قابل پیگیری و سفارش است. برای مثال میتوانید از طریق همین اپلیکیشن نمونه امضاهای طراحی شده را مشاهده کنید، از تعرفه های طراحی امضا با خبر شوید و سفارش طراحی امضا دهید.

حسن اینکار این است که کسانی که از طریق اپلیکیشن خط و قلم سفارش امضا میدهند، امضای طراحی شده برای آنها و فیلم و گیف آموزشی که برای آنها ارسال میشود همیشه در پنل کاربری آنها ثبت و ذخیره میشود و حتی اگر 4-5 سال بعد به هر علتی دوباره به نسخه اصلی امضای خود و یا فیلم آموزشی آن نیاز پیدا کردند به سادگی وارد پنل کاربری خود میشوند و به امضا و فیلم های آموزشی خود دسترسی دارند. به دلیل بهره مندی از روش های منحصربفرد آموزشی، این اپلیکیشن میتواند برای همه اقشار جامعه با هر سن، سطح سواد، موقعیت اجتماعی و شغلی کاربردی و نتیجه بخش باشد. در این اپلیکیشن با طراحی بازی های خوشنویسی برای کودکان و نوجوانان آنها را با دنیای هنر آشتی داده و زمینه ای فراهم کرده است تا با ذوق و شوق بیشتری ای هنر اصیل ایرانی را پیگیری کنند.

خط و قلم ضمانت میکند در کمترین زمان ممکن با اتکا به پشتکار شما، هنر خوشنویسی را به صورت تخصصی به شما بیاموزد.

خط و قلم مدرسه آموزش خوشنویسی در تلفن همراه شما

با اپلیکیشن خط و قلم خاص و زیبا تر بنویسیم...

برنامه اندروید خوشنویسی

 

 

برای دانلود اپلیکیشن از لینک زیر استفاده نمائید و از گوگل پلی دانلود کنید .

 

دانلود اپلیکیشن خط و قلم 

app khatoghalam

اپلیکیشن خط وقلم 

 

 

اموزش مجاازی خط و قلم

 

googleplay.png