مرکز تماس: ۰۲۸۳۲۵۶۰۲۹۲

0

دوره مقدماتی نستعلیق تحریری ( کد : kh0103)

مدت زمان آموزش: 15 ساعت تعداد آزمون: 30 تعداد فایل آموزشی: 50 سطح: مقدماتی

دوره آموزشی خط نستعلیق تحریری با تدریس آقای سینا درافشانی . با شرکت در این دوره ، کتاب سرمشق هم به آدرس پستی شما ارسال خواهد شد .

درباره آموزش


دستخط خوب نشان دهنده پرستیژ اجتماعی، اعتماد بنفس و شخصیت افراد است و هرکسی باید دست خط را بخشی از زندگی روزانه اش بداند. هر فرد وابسته به هدفش می تواند برنامه ریزی هایی را انجام دهد. انسان ها همواره نیازمند انگیزه اند و هدف هر فرد برای بهبود دست خطش از مهم ترین عوامل انگیزشی اوست. نمیتوان نقش آموزش و اساتید و معلمان را در یادگیری بهتر خوشنویسی نادیده گرفت. داشتن خط خوب و استاندارد باعث می‌شود نوشته‌های ما آسان‌تر خوانده شده و توجه دیگران به متن‌های ما جلب شود. ما در این مجموعه، دوره مقدماتی نستعلیق تحریری را به شما آموزش خواهیم داد. در این دوره با موضوعات زیر آشنا می‌شوید: • آموزش کامل حروف و کلمات و اتصالات • سرمشق ویژه خط و قلم برای دوره مقدماتی • نوشتن کلمات سخت در این دوره مجازی با استفاده از روش های آموزشی جدید و خلاقانه و بزرگنمایی و کیفیتی مناسب درک درستی از خوشنویسی و زیبانویسی را برای علاقمندان این هنر به وجود می آورد. در این دوره تمامی حروف به صورت جدا و در هنگام اتصال به سایر حروف با مثالهایی بسیار زیاد و متنوع به شکل ساده ای نمایش داده میشود. هر درس شامل توضیحات مربوط به یک حرف و اتصالات آن می باشد و تمریناتی ویژه که برای آن درس به صورت تصویری آماده شده است. پایان هر درس سرمشقی برای تمرین شما در نظر گرفته که می توانید نحوه نوشتن این سرمشق ها و ایجاد ضخامت ها را با خودکار نیز در ادامه هر درس مشاهده نمائید . در این ویدیوها درس به درس تمامی نکات مهم آموزشی، با کیفیت مناسب و به صورت کاملا ساده و قابل درک ارائه شده و با دیدن هر ویدیو می توانید به سرمشق مربوطه مراجعه و تمرین نمائید .

سرفصل های آموزشی


دیگر محدود بودن به یک زبان برنامه نویسی منطقی نمی باشد مخصوصا اینکه شما بخواهید در یک زبان قدیمی همیشه بمانید و تمام کار های خودتان را با آن برنامه ریزی نمایید
1: پیش درس
رایگان
2: فیلم حرف الف و اتصالات آن
رایگان
1: سرمشق های جلسه اول
رایگان

جلسه دوم آموزشی
1: آشنایی با حرف ب
اشتراکی
1: سرمشق های جلسه دوم
اشتراکی

آموزش های ویژه شده