مرکز تماس: ۰۲۸۳۲۵۶۰۲۹۲

0

امضای کارافرینان بزرگ دنیای فناوری اطلاعات

مجموعه: نکات امضا
از مهمترین ابعاد شخصیتی هر فرد داشتن خطی زیبا و امضایی منحصر به فرد می باشد که به عنوان یک شاخص مهم، تاثیرات بسیار مثبتی از نظر جایگاه و شخصیت برای افراد به دنبال خواهد داشت.

استیو جابز – اپل

خطوط تند و تیز و نقطه ی بریده ی حرف i در امضای استیو جابز، طبیعت بی تاب و پرتکاپو او را فاش می کند، همینطور خطوط اریب نشان دهنده ی جاه طلبی و گرایش او نسبت به اینده است.

مگ ویتمن – اچ پی

خط کشیده ی اخر امضا مگ ویتمن نشان دهنده ی انگیزه و عزم اوست. با اینکه اسم کوچکش کاملا واضح و خوانا است، اسم فامیلی اش نامرتب و با شتاب زدگی نوشته شده است و این بیانگر اینست که مگ ویتمن نسبت به دستاوردهایش بسیار مفتخر است.

ویلیام هوولت – اچ پی

امضای کاملا ناخوانا و غیرقابل درک ویلیام نشان دهنده ی چابکی ذهنی اوست. واضح ترین این نمونه اینست که حرف i نقطه ندارد. این امر بیانگر اینست که توجه او نسبت به برنامه های بزرگتر است و یک جور ناتوانی برای توجه به جزئیات کوچکتر.

دیوید پکارد – اچ پی

امضای دیوید پکارد در انتها رو به سمت بالا تمایل دارد و این نشان دهنده ی خوش بین بودن و جاه طلبی اوست. حروف بزرگ اول اسم و فامیلش نشان دهنده ی اعتماد به نفس اوست، نبود خط فاصله میان دو اسم بیانگر شخصیت توانمند و فاخر دیوید است.

جینی رومتی – ای بی ام

اولین حرف امضای جینی بسیار پرزرق و برق است و این نشان میدهد که او به شدت تلاش می کند تا اعضای هیئت مدیره حضورش را احساس کنند؛ و باز بودن بالای حرف o بیانگر طبیعت همکاری جمعی اوست.

ساتیا نادلا – مایکروسافت

با حذف اسم فامیلی اش از امضای خود ساتیا نشان میدهد که نسبت به کسب و کار خیلی ارام است، به هرحال گول این را نخورید چونکه نقطه ی اخر امضا نشان میدهد که یک بازرگان بسیار موفق منتظر موقعیتی مناسب است تا خود را نشان دهد.

بیل گیتس – مایکروسافت

بیل ادمی ساده و بی الایش است و امضای ساده و خوانایش هم مشخص کننده ی همین است. با این حال، حروف بزرگ نشان دهنده ی اعتماد به نفس است. دیگر حروف متوازن نوشته شده اند و این نشان دهنده ی این است که به رغم فاخر بودنش ، شخصیتی بسیار متواضع دارد.

جف بزوس – آمازون

گرچه اولین حرف اسم امضای جف بزوس خواناست، اما اسم فامیلش اینگونه نیست. این نشان میدهد که جف اهمیت ویژه ای به دستاوردهای شخصی اش میدهد. خط بسیار کشیده ی پایانی امضایش نشان دهنده ی پرانرژی بودن اوست.

مایکل دل – دل

بسیاری از امضاهای به سرعت و به شکلی ناخوانا روی مدارک زده می شوند. به هرحال امضای مایکل دل بسیار ساده و واضح است، نقطه ای که روی حرف i با دقت گذاشته شده است نشان میدهد که مایکل شخصیت بسیار دقیق دارد و به جزئیات توجه و اهمیت ویژه ای نیز دارد.

برایان کرزانیچ – اینتل

امضای برایان با شتاب زدگی و نوشته شده است و این نشان دهنده ی هوش بالای اوست و زندگی ای که پر از کارو برنامه است. حروف بزرگ کاملا خوانا هستند و بزرگتر از دیگر حروف هم نوشته شده اند و این نشات گرفته از اعتماد به نفس اوست.

لری پیج – گوگل

اولین حرف a در امضای لری را دقت کنید، بالایش باز است، این بیانگر یک مفهوم است: او دوست دارد افکارش را با دیگران به اشتراک بگذارد. حروف بزرگ نشان دهنده ی ارزش دادن به خود است و هم سطح بودن امضا مشخص کننده ی اینست که لری در زندگی خود متعادل عمل می کند.

سرگئی برین – گوگل

نبود نقطه روی حرف i نشان دهنده ی اینست که سرگئی بیشتر به تصویر کل اهمیت میدهد و جزئیات خاص را به عهده ی دیگران می گذارد. اسم کوچکش نسبت به اسم فامیلش خوانا تر و واضح تر است و بیانگر اینست که در کارش با دیگران به صورت نزدیک و مستقیم معامله می کند.

جان چمبرز – سیسکو

اولین حرف امضای جان چمبرز بسیار خوش نما است، به نشان میدهد که جان دوست دارد تا دیگران حضورش را احساس کنند. با این حال باقی حروف صاف و متوازن است که به این معناست: او دوست دارد در کار و زندگی اش تعادل را رعایت کند.

سفرا کتز – اوراکل

امضای سفرا کتز تا حدود مشخص است، حروفی بزرگ که سریع نوشته شده اند. این بیانگر شخصی با اعتماد به نفس و برون گراست و از آنجایی که هر حرف خوانا و مشخص است می توان گفت که او شخصی ساده و متواضع است.

مارک هرد – اوراکل

خطوطی که در امضای مارک به سمت پایین کشیده شده نشان دهنده ی شخصیت بدبین اوست. احتمال زیاد در بین اعضای هیئت مدیره با احتیاط عمل می کند و تمامی جوانب تصمیمی را که می خواهد اتخاذ کند را در نظر میگیرد. و در اخر اینکه، خط ناخوانی او در امضایش نشان دهنده ی ذهن پرمشغله اوست.

اورسلا برنز – زیراکس

هیچ خط کج یا شیب قابل توجه ای در امضای اورسلا دیده نمیشود، بیانگر اینست که رویکرد متعادلی نسبت به کسب و کارش دارد. حروف رسمی در امضایش حاکی از اعتماد بنفس اوست و خوانایی امضایش نشان میدهد که او شخصی متواضع است.

وندل ویکس – کورنینگ

این امضا که سبک بسیار خاصی دارد نشان دهنده ی خلاقیت و استعداد بالای وندل است و اینکه او حرفی برای گفتن دارد این برداشت را میتوان در حروفی که جدا از هم نوشته شده اند را نیز دید. حروفی که به سمت راست تمایل دارند نشان دهنده ی شخصیت دوستانه او نیز میباشد.

تام جورجنس – نت اپ

تام با حروف اول اسم و فامیلش امضا می کند و این نشان میدهد که او شخصیتی محرمانه دارد. حلقه های رو به عقب در امضایش نشان دهنده ی شخصیت متفکر اوست. خط کشیده ی شده ی پایانی اسم فامیلش نشان دهنده ی اینست که او در مواقع نیاز می تواند بیش فعال و بسیار پرانرژی باشد.