1. مدیریت سایت
  2. خوشنویسی با خودکار(خط تحریری)
  3. یکشنبه, شهریور 07 1395, 06:41 ق ظ
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
به تازگی به سابت و کانال خط و قلم http://telegram.me/khatoghalam ملحق شده ام و می خواهم خطم خوب شود . از کجا شروع کنم؟
نظر
There are no comments made yet.
مدیریت سایت پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
Votes
Undo
قبل از هرچیز ذکر این نکته مهم است که درس و تمریناتی که در این کانال و سایت برای شما عزیزان آماده میشود به جرات می توان گفت تاثیرگذاترین نوع آموزشها بوده و پیشرفت دست خط افراد با این آموزشها خود گواه بر این موضوع می باشد .

مهمترین و مهمترین و مهمترین اصل یادگیری در خط و حتی سایر علوم دیگر علاقه - اراده و پشتکار است .

موارد مهم کانال :

✅1- با استفاده از هشتک #مقدماتی_خوشنویسی می توانید درسها را تا جایی که قرار داده شده درس به درس دانلود و مشاهده نمائید .

✅2- دانلود فرم ویژه تمرین با استفاده از هشتک #فرم_تمرین

✅3- با هشتک #مقدماتی_گیف فایلهای gif که برای هر درس آماده شده را ملاحظه و تمرین نمائید .

✅4- با استفاده از هشتک #مقدماتی_سرمشق تمرینات کلماتی که برای هر درس آماده شده را دانلود و تمرین نمائید

✅5- سرمشق های اختصاصی خط و قلم که ویژه شرکت کنندگان در دوره های حضوری و مجازی است که برای تهیه آن به قسمت بسته آموزشی مراجعه نمائید .

✅6- شرکت در مسابقات برگزار شده در کانال خط و قلم که فرصت خوبی برای محک زدن شما می باشد .

✅7- برای اینکه بتوانید با نقاط ضعف و قوت خود آشنا شوید و پیشرفت کاملتری داشته باشید توصیه من این است که نزد اساتید محترم خوشنویسی در سرتاسر کشور می توانید مراجعه و از تجربیات گرانبهایشان استفاده نمائید .

ما هم برای شما این امکان را درکلاسهای حضوری و محازی فراهم نموده ایم که می توانید برای اطلاع به کانال سایت مراجعه نمائید .
نظر
مبینا پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
Votes
Undo
سلام.خسته نباشید.
من برای اولین بار وارد سایت شده ام.میشه بگید باید چیکار کنم؟؟
نظر
  • صفحه :
  • 1

There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.