اولین آموزشگاه مجازی خط تحریری

از مهمترین ابعاد شخصیتی هر فرد داشتن خطی زیبا و امضایی منحصر به فرد می باشد که به عنوان یک شاخص مهم , تاثیرات بسیار مثبتی از نظر جایگاه و شخصیت برای افراد به دنبال خواهد داشت و برکسی نیز پوشیده نیست . دغدغه دست خط و امضایی خوب و زیبا برای خیلی ها دغدغه کمی نیست  که همواره به دنبال راهی برای بهبود آن هستند . خط و قلم با سابقه چندین ساله خود با فراهم نمودن تمامی زمینه های لازم برای برطرف نمودن این دغدغه ها در زمینه آموزش خوشنویسی تحریری ( آموزش مجازی خط خودکاری , کلاسهای حضوری و آموزشهای رایگان ) و همچنین طراحی امضا ,  همراه شما خواهد بود .

***‌‌‌  از شما بازدید کننده محترم دعوت میکنیم تا با عضو شدن در  "  کانال تلگرام خط و قلم khatoghalam@  "  آموزشهای متفاوت ما در حوزه خط و امضا را مشاهده نمائید . ***

 

آموزش رایگان خوشنویسی با خودکار (‌ خوش خطی )

​ نوشتن در زندگی همه افراد جزء جدانشدنی است . بسیاری از افراد داشتن دست خط زیبا را نشانه تحصیلات عالیه و سطح بالای سواد می دانند. به این معنا که تصور می کنند افرادی که مطالعه بالایی دارند و به طور مداوم در حال نوشتن دانسته های خود هستند، از دست خط زیباتری برخوردارند.

به عبارت دیگر، نوشتن مداوم موجب تمرین دست خط می شود. بنابراین پس از مدتی به طور خودکار خط آنها زیبا می شود. اما این تنها یک نظریه است و اگر بخواهیم به طور علمی به این قضیه نگاه کنیم، هیچ گاه زیاد نوشتن با زیبایی خط ارتباطی نداشته است.

در واقع با نوشتن مداوم هیچ گاه خط زیبا نمی شود. بلکه تمرین مناسب و رعایت اصول درست نوشتن است که به دست خط زیبایی می دهد .

خط و قلم زمینه های مناسب برای آگاهی هر چه بیشتر افراد به اصول و قواعد خوش خطی را بوجود آورده که به جرات می توانیم بگوئیم آموزشهای ارائه شده توسط آموزشگاه خط و قلم از هر حیث متفاوت و برای تمامی سنین قابل استفاده خواهد بود .

  راه اندازی آزمونهای خوشنویسی با خودکار توسط آموزشگاه خط و قلم که حرکت نوینی در راستای تشویق افراد به خوش خطی می باشد به پیش نیازهایی برای شروع  لازم خواهد داشت که  در اینجا کلیه مطالب آموزشی و سرمشق ها و ... به صورت دسته بندی شده قرار داده شد تا با سهولت بیشتری آموزش های کاربردی ما را دانلود نموده و با تمرین بر روی سرمشق های ارائه شده ، نه تنها تغییرات اساسی به دست خط خود خواهید داد ، بلکه با شرکت در آزمونها نیز می توانید خود را محک بزنید . 


دانلود فیلمهای آموزش رایگان دروس خوشنویسی


فایل آموزش کلمات سخت به صورت Gif

سرمشق های خوشنویسی با خودکار

بعد از مشاهده کامل دروس و تمرین بر روی کلمات سخت می توانید سرمشق های زیر را دانلود و بعد از چاپ ، بر روی آنها تمرین کنید . این سرمشق ها تاثیرات بسیار زیادی دریادگیری چینش کلمات در کنار هم خواهد داشت .

سرمشق شماره 1

سرمشق شماره 2

سرمشق شماره 3

سرمشق شماره 4

سرمشق شماره 5


تصحیح دست خط برخی از شرکت کنندگان در آزمونهای خوشنویسی

​شرکت در آزمونهای خوشنویسی با خودکار فرصت بسیار مناسبی است برای کسانی که میخواهند از  نقاط ضعف و قوت دست خطشان آگاه شوند .

در ادامه چند فیلم آموزشی که بر روی دست خط تعدادی از شرکت کنندگان در آزمونها نکات لازم مطرح میشود را دانلود نمائید.


فیلم تصیح دست خط در آزمون شماره 2

فیلم تصیح دست خط در آزمون شماره 3

فیلم تصیح دست خط در آزمون شماره 5

فیلم تصیح دست خط در آزمون شماره 6

فیلم تصیح دست خط در آزمون شماره 7

فیلم تصیح دست خط در آزمون شماره 12


برای شرکت در آزمونها و اطلاعات کامل در این خصوص با این لینک مراجعه نمائید .​بسته آموزش خوشنویسی با خودکار

اگر می خواهید کلیه فیلم های آموزشی ما در قالب یک بسته آموزشی و با کیفیت اورجینال تهیه نمائید به لینک زیر مراجعه نمائید .
.

اپلیکیشن آموزش خوشنویسی با خودکار

 


برای دانلود اپلیکیشن خط و قلم که شامل آموزشهای کامل خوشنویسی با خودکار و همچنین نمونه امضا  می باشد را از طریق لینک زیر دریافت نمائید.


 

رتبه بندی این وبلاگ:
خوشنویسی و فشار دست و راه های رفع آن
چرا برخی کودکان خوش خط نیستند و بد خط می نویسند؟

Related Posts

 

نظرات 6

امپرور روی یکشنبه, 15 مرداد 1396 09:43

سایت شما بهترین سایت آموزش خوشنویسی فارسی می باشه خیلی خیلی خوب درس میدین خیلی ممنون راستی من می خوام توی مسابقه این هفته شرکت کنم ولی می ترسم چونکه من دست خط شکستم خیلی بهتر از نستعلیقم هست می خواستم ببینم میشه با خط شکسته توی آزمون 21 شرکت کنم یا باید حتماً نستعلیق باشه لطفاً اگه شد پاسخ رو به جیمیلم ارسال کنید با تشکر

سایت شما بهترین سایت آموزش خوشنویسی فارسی می باشه خیلی خیلی خوب درس میدین خیلی ممنون راستی من می خوام توی مسابقه این هفته شرکت کنم ولی می ترسم چونکه من دست خط شکستم خیلی بهتر از نستعلیقم هست می خواستم ببینم میشه با خط شکسته توی آزمون 21 شرکت کنم یا باید حتماً نستعلیق باشه لطفاً اگه شد پاسخ رو به جیمیلم ارسال کنید با تشکر :)
مدیریت سایت روی جمعه, 20 مرداد 1396 20:39

سلام
خیلی ممنون از شما

بله می تونید شرکت کنید در آزمون

سلام خیلی ممنون از شما بله می تونید شرکت کنید در آزمون
مهمان - مهمان غلی روی جمعه, 31 شهریور 1396 15:37

سلام ممنونم از شما ببخشید می شود راهنماییم کنید که چطوری از این سایت استفاده کنم.ممنون

سلام ممنونم از شما ببخشید می شود راهنماییم کنید که چطوری از این سایت استفاده کنم.ممنون
مدیریت سایت روی سه شنبه, 04 مهر 1396 08:08

سلام
در همین مطلب کلیه آموزشها قرار داده شده به صورت خلاصه
عضو بشید و از آزمونها هم استفاده کنید

سلام در همین مطلب کلیه آموزشها قرار داده شده به صورت خلاصه عضو بشید و از آزمونها هم استفاده کنید
مهمان - مهدی روی جمعه, 06 بهمن 1396 15:13

سلام این لوح فشرده همین فیلم هاست ییا چیز اضافی هم داره و همچنین اگه فیلم های اضافه داره نمیشه بعد از پرداخت دانلود کرد مثلا به جیمیل ارسال بشه به جای دی وی دی ؟

سلام این لوح فشرده همین فیلم هاست ییا چیز اضافی هم داره و همچنین اگه فیلم های اضافه داره نمیشه بعد از پرداخت دانلود کرد مثلا به جیمیل ارسال بشه به جای دی وی دی ؟
مدیریت سایت روی شنبه, 07 بهمن 1396 14:42

سلام.فیلم ها و سرمشق ها به صورت کامل هست. بسته مقدماتی بله میشه

سلام.فیلم ها و سرمشق ها به صورت کامل هست. بسته مقدماتی بله میشه
هم اکنون ثبت نام شده? از اینجا وارد شوید
مهمان
پنج شنبه, 03 اسفند 1396
اگر شما می خواهید که ثبت نام کنید فیلد نام و نام کاربری را پر کنید.

            

 

درباره ما

با اسکن بار کد زیر به جمع دهها هزار هوادار خط و قلم در کانال تلگرام بپیوندید و از آموزشهای رایگان و آثار خوشنویسی با خودکار استفاده نمائید .