اولین آموزشگاه مجازی خط تحریری

از مهمترین ابعاد شخصیتی هر فرد داشتن خطی زیبا و امضایی منحصر به فرد می باشد که به عنوان یک شاخص مهم , تاثیرات بسیار مثبتی از نظر جایگاه و شخصیت برای افراد به دنبال خواهد داشت و برکسی نیز پوشیده نیست . دغدغه دست خط و امضایی خوب و زیبا برای خیلی ها دغدغه کمی نیست  که همواره به دنبال راهی برای بهبود آن هستند . خط و قلم با سابقه چندین ساله خود با فراهم نمودن تمامی زمینه های لازم برای برطرف نمودن این دغدغه ها در زمینه آموزش خوشنویسی تحریری ( آموزش مجازی خط خودکاری , کلاسهای حضوری و آموزشهای رایگان ) و همچنین طراحی امضا ,  همراه شما خواهد بود .

***‌‌‌  از شما بازدید کننده محترم دعوت میکنیم تا با عضو شدن در  "  کانال تلگرام خط و قلم khatoghalam@  "  آموزشهای متفاوت ما در حوزه خط و امضا را مشاهده نمائید . ***

 

طراحی مهر ( شخصی- هنری - تجاری- خاتم )

خط و قلم با ارائه خدمتی دیگر در بعد شغلی و شخصیتی این بار با طراحی انواع مهر شخصی و کاری و ... بستری مناسب برای شما بوجود آورده است . یکی از اولویتهای مهم در حوزه ی کسب و کار، برقراری نوع تعامل با مخاطبان یا مشتریان می باشد .


​نوع ایده آل تعامل بستگی به عواملی چون نوع شخصیت کاری فرد ، رفتارشناسی ، موقعیت شغلی و ... دارد . در این میان شخصیت کاری بعنوان مهمترین عامل تاثیر گذار در یک تعامل میباشد .شخصیت کاری هر فرد رابطه ی مستقیمی با شخصیت اجتماعی وی دارد . بسیاری از موارد همچون صحبت کردن ، نوشتن ، راه رفتن و حتی غذاخوردن و امضای شخصی و ... نشان دهنده ی شخصیت اجتماعی فرد است . افرادی که به دنبال نتایج متفاوت در تعاملاتشان هستند قطعا روی هر دو وجه شخصیت خود ( کاری و اجتماعی ) مطالعه و کار میکنند و به دنبال راهکارهایی جهت تثبیت برند خود در ذهن مشتریان خود هستند . در این راستا مهر یکی از بهترین گزینه ها برای جامه ی عمل پوشاندن به این مهم می باشد . افراد با درج مهری متفاوت در تمامی مراودات کاغذی روزمره ، شخصیتی متفاوت از خود به نمایش میگذارند و با این اتفاق به ظاهر ساده به مدت نامحدودی در ذهن مخاطبانشان ثبت میشوند . سایت خط و قلم به پشتوانه ی سابقه ی چندین ساله در زمینه روانشناسی تبلیغات و برندینگ با آموزشهای خوشنویسی و طراحی امضاهای متفاوت ، از عهده ی این امر مهم بر آمده و شما می توانید شخصیتی متفاوت در حوزه های اجتماعی و کسب و کارتان از ما به یادگار داشته باشید .رضایت شما تضمین ادعای ما بوده و هست . به تفاوت ها بیندیشید ...


نمونه های مهرهای طراحی شده :
تعرفه های طراحی مهر  :برای سفارش مهر از طریق تلگرام به شماره  09196980061  پیام ارسال نمائید 

رتبه بندی این وبلاگ:
مسابقه خوشنویسی با خودکار ( هفتگی و ماهانه )
تاریخچه مختصری از خوشنویسی در روز ملی دست خط

Related Posts

 

نظرات 1

مهمان - مسعود روی دوشنبه, 24 آبان 1395 12:56

سلام استاد شغل من مبلمانه
شما میتونی فامیلمو بصورت مبل دربیارید ک بعنوان لوگو استفاده کنم??

سلام استاد شغل من مبلمانه شما میتونی فامیلمو بصورت مبل دربیارید ک بعنوان لوگو استفاده کنم??
هم اکنون ثبت نام شده? از اینجا وارد شوید
مهمان
دوشنبه, 18 فروردين 1399
اگر شما می خواهید که ثبت نام کنید فیلد نام و نام کاربری را پر کنید.

            

 

درباره ما

با اسکن بار کد زیر به جمع دهها هزار هوادار خط و قلم در کانال تلگرام بپیوندید و از آموزشهای رایگان و آثار خوشنویسی با خودکار استفاده نمائید .