اولین آموزشگاه مجازی خط تحریری

از مهمترین ابعاد شخصیتی هر فرد داشتن خطی زیبا و امضایی منحصر به فرد می باشد که به عنوان یک شاخص مهم , تاثیرات بسیار مثبتی از نظر جایگاه و شخصیت برای افراد به دنبال خواهد داشت و برکسی نیز پوشیده نیست . دغدغه دست خط و امضایی خوب و زیبا برای خیلی ها دغدغه کمی نیست  که همواره به دنبال راهی برای بهبود آن هستند . خط و قلم با سابقه چندین ساله خود با فراهم نمودن تمامی زمینه های لازم برای برطرف نمودن این دغدغه ها در زمینه آموزش خوشنویسی تحریری ( آموزش مجازی خط خودکاری , کلاسهای حضوری و آموزشهای رایگان ) و همچنین طراحی امضا ,  همراه شما خواهد بود .

***‌‌‌  از شما بازدید کننده محترم دعوت میکنیم تا با عضو شدن در  "  کانال تلگرام خط و قلم khatoghalam@  "  آموزشهای متفاوت ما در حوزه خط و امضا را مشاهده نمائید . ***

 

آموزش های رایگان خوشنویسی با خودکار ( درس یازدهم حرف " ح " )

درس یازدهم از دوره مقدماتی آموزش خط خودکاری با حرف "ح" و ترکیبات آن ادامه دارد.

حرف "ح" در حالت جدا :

حرف "ح" در حالت جدا به یک شکل نوشته می شود . قسمت شروع حرف "ح" که بالای خط کرسی قرار دارد با یک زاویه تقریبا 45 درجه نوشته می شود و یک مقدار که بالاتر می آید با یک حرکت به سمت پایین و با یک شیب بسیار ملایم پایین می آید و در نهایت قسمت پایینی نوشته می شود که حالت بیضی دارد که در پیش درس با مثال توضیح داده شده است.قسمت شروع حرف "ح" ، با قسمت قوسی که برای حالت پایینی حرف "ح" نوشته می شود یک نقطه تفاوت دارد .

یکی از قسمت های مهمی که برای زیباتر شدن قسمت پایانی حرف "ح" می باشد که باید سعی شود با تکرار زیاد به شکل خوبی در بیاید.نحوه نوشتن در فیلم آموزش خط خودکاری بسیار واضح می باشد.

حرف "ح" به صورت متصل در اول کلمات :

حرف "ح" هنگام اتصال در ابتدای کلمات به چند شکل مختلف صورت می گیرد . هر کدام از حالت های مختلف با توجه به حروفی که قرار است بعد از حرف "ح" قرار بگیرند ، باید دقت شود و بر اساس آن درست نوشته شود. با مثال هایی که در فیلم آموزش خط خودکاری بیان شده است اشکال مختلف آن بهتر دیده می شود .

حرف "ح" به صورت متصل در وسط کلمات :

حرف "ح" هنگام اتصال در وسط کلمات چند شکل دارد که به طور کلی به دو حالت خلاصه کردیم که با مثال هایی که در فیلم آموزش خط نوشته شده،کاملا مشخص می شود که به چه شکل است.

حرف "ح" به صورت متصل در انتهای کلمات :

حرف "ح" در هنگام اتصال در انتهای کلمات تفاوتی با حرف "ح" در حالت جدا ندارد.فقط فرق کوچکی در ابتدای نوشتن حرف "ح" می باشد که از آن حذف شده است و این در فیلم آموزش خط خودکاری کاملا مشخص است .
برای دریافت فیلم با کیفیت بالاتر و همچنین سرمشقهای اختصاصی خط و قلم می توانید بسته آموزشی فوق را از لینک زیر خریداری نمایید .


 

رتبه بندی این وبلاگ:
آموزش های رایگان خوشنویسی با خودکار ( درس دوازدهم ...
اولین مسابقه خوشنویسی با خودکار ( استان قزوین شهرس...

Related Posts

 

نظرات

هیچ نظری هنوز
هم اکنون ثبت نام شده? از اینجا وارد شوید
مهمان
دوشنبه, 28 بهمن 1398
اگر شما می خواهید که ثبت نام کنید فیلد نام و نام کاربری را پر کنید.

            

 

درباره ما

با اسکن بار کد زیر به جمع دهها هزار هوادار خط و قلم در کانال تلگرام بپیوندید و از آموزشهای رایگان و آثار خوشنویسی با خودکار استفاده نمائید .