اولین آموزشگاه مجازی خط تحریری

از مهمترین ابعاد شخصیتی هر فرد داشتن خطی زیبا و امضایی منحصر به فرد می باشد که به عنوان یک شاخص مهم , تاثیرات بسیار مثبتی از نظر جایگاه و شخصیت برای افراد به دنبال خواهد داشت و برکسی نیز پوشیده نیست . دغدغه دست خط و امضایی خوب و زیبا برای خیلی ها دغدغه کمی نیست  که همواره به دنبال راهی برای بهبود آن هستند . خط و قلم با سابقه چندین ساله خود با فراهم نمودن تمامی زمینه های لازم برای برطرف نمودن این دغدغه ها در زمینه آموزش خوشنویسی تحریری ( آموزش مجازی خط خودکاری , کلاسهای حضوری و آموزشهای رایگان ) و همچنین طراحی امضا ,  همراه شما خواهد بود .

***‌‌‌  از شما بازدید کننده محترم دعوت میکنیم تا با عضو شدن در  "  کانال تلگرام خط و قلم khatoghalam@  "  آموزشهای متفاوت ما در حوزه خط و امضا را مشاهده نمائید . ***

 

درباره آموزشگاه خوشنویسی خط و قلم

درباره آموزشگاه خوشنویسی خط و قلم

با سلام خدمت بازدیدکنندگان محترم

سایت خط و قلم که به عنوان اولین اموزشگاه مجازی خط تحریری و همچنین طراحی حرفه ای امضا محسوب می شود از سال 89 شکل گرفته و در حدود 4 سال فعالیت های ویژه ، کانون هواداران خاص خود شده است.

ما در این مجموعه در نظر داریم تا به هم میهنان عزیز خدمتی نوین و پر ارزش هدیه کنیم تا همگان از خطی زیبا برخوردار شوند و مهم نیست در کجای این کره خاکی زندگی می کنید چون تمام شرایط خوش خط شدن را برایتان فراهم نموده ایم .

 

 

آموزش خط مسئله پایه ایست که بدلیل عدم وجود آموزش مناسب در مدارس به تضعیف خط کودکان دامن زده است .

ما سعی داریم با جلسات آموزشی رایگانی که در سایت وجود دارد این موضوع را بهبود بخشیم . همچنین علاقمندان میتوانند با ثبت نام در دوره های آموزشی به صورت مجازی و یا حضوری ، سطح خود را بالاتر برده تا از خط زیباتر و هنرمندانه تری برخوردار گردند

امید است که این امر باعث ارتقا فرهنگ و هنر دیرینه این مرز و بوم باشد .

پیشنهادات و انتقادات شما دوستان را با آغوش باز پذیرا هستیم تا بتوانیم بهترین ها را خدمت شما بهترین ها عرضه کنیم

 

 

 

 

 

رتبه بندی این وبلاگ:
درباره مدیر آموزشگاه
 

نظرات

هیچ نظری هنوز
هم اکنون ثبت نام شده? از اینجا وارد شوید
مهمان
دوشنبه, 18 فروردين 1399
اگر شما می خواهید که ثبت نام کنید فیلد نام و نام کاربری را پر کنید.

            

 

درباره ما

با اسکن بار کد زیر به جمع دهها هزار هوادار خط و قلم در کانال تلگرام بپیوندید و از آموزشهای رایگان و آثار خوشنویسی با خودکار استفاده نمائید .