اولین آموزشگاه مجازی خط تحریری

از مهمترین ابعاد شخصیتی هر فرد داشتن خطی زیبا و امضایی منحصر به فرد می باشد که به عنوان یک شاخص مهم , تاثیرات بسیار مثبتی از نظر جایگاه و شخصیت برای افراد به دنبال خواهد داشت و برکسی نیز پوشیده نیست . دغدغه دست خط و امضایی خوب و زیبا برای خیلی ها دغدغه کمی نیست  که همواره به دنبال راهی برای بهبود آن هستند . خط و قلم با سابقه چندین ساله خود با فراهم نمودن تمامی زمینه های لازم برای برطرف نمودن این دغدغه ها در زمینه آموزش خوشنویسی تحریری ( آموزش مجازی خط خودکاری , کلاسهای حضوری و آموزشهای رایگان ) و همچنین طراحی امضا ,  همراه شما خواهد بود .

***‌‌‌  از شما بازدید کننده محترم دعوت میکنیم تا با عضو شدن در  "  کانال تلگرام خط و قلم khatoghalam@  "  آموزشهای متفاوت ما در حوزه خط و امضا را مشاهده نمائید . ***

 

اندازه فونت: +

افتتاحیه آموزش مجازی وانعکاس در رسانه ها

با افتتاح رسمی آموزشگاه خوشنویسی خط و قلم و آموزش مجازی خوشنویسی با خودکار , به عنوان اتفاق بسیار مثبت در این زمینه در روزنامه ولایت قزوین منعکس گردید که متن خبر به شرح ذی می باشد .

 

آموزش مجازی همزمان با همگانی شدن اینترنت در سرتاسر دنیا شکل گرفت و هر روز هم در حال گسترش است . این نوع آموزش و تدریس ، فراتر از قید زمان و مکان است و فرد در هر زمان و هر مکانی در سرتاسر دنیا می تواند از این نوع آموزش ها استفاده کند . البته در آموزش مجازی هم همان مطالبی تدریس می شود که در یک کلاس حضوری آموزش داده می شود و با این تفاوت که می تواند تاثیرات بیشتری داشته باشد .

 

 

با توجه به این رویکرد , لطفعلی خانی , مدیر و موسس آموزشگاه خوشنویسی " خط و قلم " برای اولین بار , آموزش مجازی خوشنویسی ( خط تحریری ) را ابداع نموده است .

مدیر آموزشگاه در مورد نحوه شکل گیری این آموزشگاه گفت : قزوین با قدمت بالای خود در خوشنویسی و دارا بودن امتیاز پاییتخت خوشنویسی , بهترین فضا برای انجام این کار خواهد بود و با کمک و حمایت مسولین محترم در این حوزه می توان شاهد رشد و شکوفایی هر چه بهتر این نوع آموزش برای هر نوع قشری از افراد در سرتاسر کشور و همچنین خارج از کشور باشیم تا نقش پررنگ قزوین در این حیطه هم به تمام دنیا معرفی شود .

در مراسم افتتاحیه این آموزشگاه , ذلیخایی مدیر محترم اداره ارشاد شهرستان البرز , بابایی مدیر محترم اداره ارشاد شهر محمدیه قزوین , آقایان احمد پیله چی , دیهیم , بابااولادی از اساتید محترم خوشنویسی قزوین و همچنین اعضای محترم شورای اسلامی شهر محمدیه حضور داشتند و مطالبی در مورد جایگاه خوشنویسی بیان کردند .

 

روزنامه ولایت و انعکاس آموزش مجازی خوشنویسی

 

رتبه بندی این وبلاگ:
آموزش های رایگان خوشنویسی با خودکار
بمناسبت روز پدر و روز مرد

نظرات

 
هیچ نظری هنوز
هم اکنون ثبت نام شده? از اینجا وارد شوید
مهمان
دوشنبه, 04 بهمن 1395
اگر شما می خواهید که ثبت نام کنید فیلد نام و نام کاربری را پر کنید.
Powered by EasyBlog for Joomla!

            

 

درباره ما

با اسکن بار کد زیر به جمع دهها هزار هوادار خط و قلم در کانال تلگرام بپیوندید و از آموزشهای رایگان و آثار خوشنویسی با خودکار استفاده نمائید .